Šipka

O společnosti

O společnosti
Nabízíme služby a produkty spojené s prodejem vířivek, saun, swimspa a doplňkového sortimentu. Naší vizí je prodávat kvalitní německé vířivky naším klientům a splňovat tak jejich sny. Vážíme si zájmu o naše prodávané zboží a jsme rádi, že jste se rozhodli si pořídit kvalitní výrobek.
Kvalita na prvním místě

Když jsme se rozhodovali jaké vířivky budeme prodávat, rozhodli jsme se, že půjdeme cestou kvality. Jen tato cesta je pro nás tou pravou cestou jak našim zákazníkům splnit jejich sen a přání si pořídit kvalitní vířivku.

Doplňkové služby
Nejsme jen prodejci vířivek. Našim klientů také dodáváme doplňkové služby, které souvisí s oblastí vířivky, sauny, doplňkový sortiment, bazénová chemie, atd.


D8le nabízíme konzultační služby, které jsou pro naše klienty klíčové. Konzultační služby našim klientům šetříme čas při výběru vířivky, ale také šetříme peníze, protože doporučíme jen ty vířivky a doplňkový sortiment, který klient využije a je pro něj vhodný.
Vše na jednom místě
Od nás dostanete vše na klíč. Nebudete tedy muset hledat další firmy, které vám vyřeší dílčí činnostin spojené s instalací apod.
Naše služby
Služby které nabízíme našim klientům se týkají prodeji vířivek, saun, swimspa a také doplňkové sortimentu a filtrů. Zajistíme vám dodání, montáž ale také rozsáhlé konzultační služby, které vám za prvé ušetří peníze, ale také čas, který byste sami museli strávit při vybírání vhodného produktu.
Konzultační služby
Náš kvalifikovaný personál vám poradí a pomůže s výběrem vhodné vířivky, sauny, či doplňkového sortimentu.
Montáž
Jestli potřebuje montáž, tak vám rádi pomůžeme a dodáváme vám vše na klíč. Zavolejte nám pro bližší informace.
Bezpečné dodání
Pro dodávku našich prodávaných produktů používáme výhradně jen ty kvalitní dodavatelské firmy.
Šťastnými nás dělá to, že plníme našim klientů jejich sny. Každý z nás je jednou za čas v nějakém hezkém hotelu či ve wellness, které se setkáváme s různými vířivkami. Každý z nás se jednou zasnil při pohledu na vířivku a řekl si, že by ji chtěl mít doma. Nyní je to možné, kontaktujte nás právě teď a domluvme si osobní schůzku.
Vířivky plus
Za zastávkou 3
100 00 Praha 10
Kontakt
telefon: +420 778000752
email: kvalitni.virivky@centrum.cz
Showroom

100 00 Praha 10

Otevírací doba
pondělí - pátek
dle domluvy

 

Dle domluvy
mezHOMEmezO SPOLEČNOSTImezVÍŘIVKYmezBAZAR VÍŘIVEKmezSAUNYmezAKTUALITYmezOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮmezKONTAKTY
© 2017 Vířivky plus s.r.o.. All Rights Reserved, Developed by 5Qmez